0 212 483 73 03
iha@geomes.com

YUNEEC H520 - Profesyonel sonuçlar için Hexacopter

Profesyonel olarak havadan çözüm

H520, ticari kullanım için geliştirilmiş bir hexacopterdir. sUAS (Küçük İnsansız Hava Sistemleri), uzun uçuş süreleri için mükemmel bir çözüm ve hepsi bir arada paketiyle denenmiş ve güçlü bir teknolojidir. H520, sinematik görüntüleme sistemlerini kullanma imkanı sunmanın yanı sıra denetleme, kolluk kuvvetleri, güvenlik, inşaat, araştırma ve haritalama uygulamaları için üretilmiştir.


ÖZELLİKLER

- Profesyonel, ticari ve resmi gereksinimler için tasarlandı
- Rüzgar ve türbülans durumunda bile yüksek güvenlik ve hata toleransı ve mükemmel denge ve ve hassasiyet için 6 rotor
- Mevcut tüm kamera sistemleri (E90 / E50 / CGOET) ile 2 kg'ın altındaki kalkış ağırlığı
- GPS, Glonass ve Galileo uydularını değerlendirerek güvenilir konum belirleme
- Yüksek hassasiyete sahip, düşük parazitli pusula
- Parlak turuncu boya sayesinde kolay görünürlük
- Dinamik parola ile WPA2 standardına göre video indirme bağlantısını şifreleme
- Harici bir sunucuya veri aktarımı söz konusu değil
- Yazılım katı bir PX4 koduna dayanmakta
- Güvenli ve stressiz bir uçuş için çarpışmalardan kaçınan akıllı sonar sistemi
- E50 ile 28, CGOET ve E90 ile 25 dakikaya kadar enerji verimli ve sakin uçuş süresi
- Çok sayıda, ayrıca bireysel, servis ve bakım paketleri mevcut
- Entegre 7 inç dokunmatik ekran, ses çıkışı ve çok dilli kapsamlı DataPilot ™ yazılımı ile ST16S
- Drone’nun canlı görüntüsünü daha büyük ekranlara yansıtmak için ST16S’ten doğrudan HDMI sinyali
- Bilgisayarda veya ST16S'de görev planlama, mevcut çevrimdışı haritalar, kendi haritanı oluşturma imkanı
- İnşaat etüdleri, çevre güvenliği, kaza rekonstrüksiyonu, 3D taramalar, geometrik olarak düzeltilmiş yüzey haritaları, alan denetimleri ve araştırma-geliştirme görevleri için uygun çapraz uçuşlar dahil olmak üzere ara nokta ve harita çıkarma görevleri
- 2D / 3D haritalama
- DataPilot ™, taranacak bir alan belirtildiğinde, olası bir pil değişimi de dahil ederek, otomatik olarak uçuş rotasını oluşturur.
- Çözünürlüğün piksel veya rakımda inç cinsinden tanımı
- Görevler, aynı uçuş rotasının herhangi bir tekrarı için kaydedilebilir (örn., çekimleri izlemek için)
- Üçüncü parti yazılımlar ve kendi uygulamanızı uyarlamanız için YGK (Yazılım Geliştirme Kiti) mevcut
- Bağlı olma özelliği (ayrı olarak satılır)
- Az alan gereksinimi ve kısa kurulum süresi
- Bağlantı sırasında bile hassas hizalama ve kesintisiz çevresel görüntü için içeri çekilebilir iniş takımı ve 360 derece sonsuz döndürülebilir kamera gimbal'ı
- Çalışırken değiştirilebilir kamera/gimbal sistemleri

YUNEEC H520


Endüstriyel kullanım ve tutkulu profesyoneler için üretilmiştir.

H520, denetleme endüstrisi göz önünde bulundurularak, sağlam ve kusursuz bir uçuşa izin veren 6 rotorlu sistemle, sUAS'ın bir nesneden daha uzak mesafede uçmasına izin veren uzun odak uzaklığına sahip objektiflerle ve ST16S Yer İstasyonu'ndan anında paylaşılabilen ya da doğrudan 4K/2K/ HD video veya 20Mp sabit görüntüler olarak iletilebilen veri depolama sistemiyle donatılmıştır.

YUNEEC H520

Güvenilir, stabil ve hassas

Yüksek rüzgârlı ortamlarda bile, Yuneec H520 sUAS sistemi, insanlı bir kontrolün güvenli olmadığı düşünüldüğünde dahi, cihazın uçmasına izin vererek, pozisyonunu koruyabilmektedir. Özel uçuş hızı kontrolü, zorlu ortamlarda maksimum hassasiyet için, motorlar durmuş haldeyken iniş hızının (perdövites) üstündeki en yavaş hızını sunmaktadır. H520’nin iniş takımı, alandaki önemli verileri yakalamak ve size dünyanın 360 derecelik tam bir görünümünü sunmak için katlanarak görüntünün dışına çıkmaktadır. Ticari olarak, kapsamlı hizmet paketleri ayrıca mevcuttur.

YUNEEC H520

ST16S hepsi bir arada kumanda

ST16S Yer İstasyonu, uçus sırasında H520 üzerinde tam kontrol sağlayan, her şey dahil bir verici ve alıcıdır. Bu sayede kullanıcılar fotoğraf ve video çekimlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. 7 inç büyüklüğünde dahili bir ekrana sahip olan Android tabanlı ST16S kumandası uçuşunuzun gerçek zamanlı görüntülerini yansıtır ve harici bir aygıt gereksinimini ortadan kaldırır. ST16S'yi bir görev planlayıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Dokunmatik ekranı kullanarak uçuşunuzu planlayın ve tek bir tuşa basarak görevinizi gerçekleştirin.

YUNEEC H520 ST16S Kumanda

Sistem çalışırken değiştirilebilen yük seçenekleri

Tüm E-Serisi kameralarımız ve CGOET, sUAS platformlarımızda çalışırken değiştirilebilir özelliktedir ve UAS sisteminin kapatılıp yeniden başlatılmasını gerektirmediğinden dolayı önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu, birden fazla depolama aygıtı ve konumu kullanmak yerine veri depolama sürekliliğine imkan tanımaktadır. İster termal görüntüleme, ister uzun odak uzaklığı veya geniş odak uzaklığı sunan kamera olsun, aynı hafıza kartı farklı cihazlarda kullanılabilir.

YUNEEC H520


E90 1 inç Sensörlü Kamera

Ultra Yüksek Çözünürlük
E90 kamera, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gerektiren kullanımlar için uygun, geniş açıya, yüksek çözünürlüğe ve stabilize bir gimbal'a sahip bir görüntüleme sistemidir. E90, 20 MP 1 inç sensör ve son model H2 yüksek hızlı görüntü işleme çipi kullanır.

Çalışırken değiştirilebilme özelliği
E90, zaman tasarrufu sağlayan ve verimliliği artıran, çalışırken değiştirilebilme özelliğine sahiptir. E90 kamera-gimbal kombinasyonu, E50 veya CGOET kamera-gimbal kombinasyonuyla, hava aracının enerji harcamasına gerek kalmadan, değiştirilebilir. Gimbal ve hava aracının kolayca çıkırılıp takılabilen mekanizması, kameraların hızlı ve verimli bir şekilde değiştirilmesini sağlar.

1 inç Sensör
E90, 20 megapiksel çözünürlükte sabit görüntüleri yakalayabilen yüksek duyarlılığa sahip 1 inç CMOS sensör kullanır. Sensör, olağanüstü bir dinamik aralık ve gelişmiş bir sinyal-parazit oranı sağlar. E90'ın 23 mm'ye eşdeğer objektifi, düşük distorsiyon ve minimum lens saçılması sağlayan tamamen cam mercek sistemi aracılığıyla geniş açılı görüş sağlar.

360 ° dönüş
Yüksek hassasiyete sahip 3 eksenli stabilize gimbal, E90 kamera için sabit bir platform sağlar. E90, ister gezinirken ister tam gaz ilerken, +/- 0.02 ° hassasiyeti sayesinde kusursuz çekimler yapar. Buna ek olarak, gimbal, 360 derecelik kesintisiz bir dönüş eksenine sahiptir. Bu benzersiz özellik, H520'nin katlanabilir iniş takımı ile birleştirildiğinde, kullanıcıya, tam 360 derecelik kesintisiz bir kamera açısı ve rotadan çıkmadan sürekli olarak panlama kabiliyeti sağlar.

Mükemmel ekip
H520 hexacopter, E90 için mükemmel bir ortaktır. Uzun uçuş süreleri ve denenmiş ve test edilmiş teknolojiye ihtiyaç duyulduğunda, hepsi bir arada paket içinde yer alan hexacopter, bunun için son derece uygundur. Altı rotorlu emniyetin yanı sıra ara nokta teknolojisi ve diğer birçok özelliğiyle H520, E90 kamerayı hem endüstriyel hem de özel kullanımlar için ideal hale getirir.

Son derece otomatik, ayrıntılı görüntüler
Kullanıcılar, E90'ın yüksek kare hızı ve renk doğrulama özelliği sayesinde etkileyici hava çekimleri yaparlar. Ek olarak, E90 kaza incelemesi, arama kurtarma operasyonları ve 3D haritalama / modelleme gibi ticari uygulamalar için idealdir.

20 MP 1 inç sensör ve en son H2 yüksek hızlı görüntü işleme çipi
4K çözünürlükte saniyede 60 kare
Profesyonel film çekimleri, 3D haritalama/modelleme ve arama ve kurtarma için son derece uygun
Düşük distorsiyonlu 23 mm lens
40,5 mm standart ND filtrelere geçirilen lens adaptörü halkası dahildir
+/- 0,02 ° hassasiyetle 3 eksenli gimbal

YUNEEC H520 E90 Kamera


E50 Film çekimi ve incelemeler için uygun kamera

Kompakt boyutta büyük lens kalitesi
E50 kamera, inceleme veya sinema uygulamalarında kullanım için uygun, orta odak uzaklığı, yüksek çözünürlük, stabilize gimbal özelliğine sahip bir görüntüleme sistemidir. E50, 12 MP çözünürlükte sabit görüntüleri yakalayabilen yüksek duyarlılığa sahip 1/2.3 inç CMOS sensör kullanır.

Çalışırken değiştirilebilme özelliği
E50, zaman tasarrufu sağlayan ve verimliliği artıran, çalışırken değiştirilebilme özelliğine sahiptir. E50 kamera-gimbal kombinasyonu, E90 veya CGOET kamera-gimbal kombinasyonuyla, hava aracının enerji harcamasına gerek kalmadan, değiştirilebilir. Gimbal ve hava aracının kolayca çıkırılıp takılabilen mekanizması, kameraların hızlı ve verimli bir şekilde değiştirilmesini sağlar.

360 ° dönüş
Yüksek hassasiyete sahip 3 eksenli stabilize gimbal, E50 kamera için sabit bir platform sağlar. E50, ister gezinirken ister tam gaz ilerken, +/- 0.03 ° hassasiyeti sayesinde kusursuz çekimler yapar. Buna ek olarak, gimbal, 360 derecelik kesintisiz bir dönüş eksenine sahiptir. Bu benzersiz özellik, H520'nin katlanabilir iniş takımı ile birleştirildiğinde, kullanıcıya, tam 360 derecelik kesintisiz bir kamera açısı ve rotadan çıkmadan sürekli olarak panlama kabiliyeti sağlar.

40 mm odak uzaklığı
E50'nin orta odak uzaklığı, hava aracını cisimden güvenli bir mesafede tutarken, oldukça yakın görüntüler sağlar. İnceleme veya sinematografi için gereken tüm ayrıntıları çok yaklaşmadan yakalayın. E50, düşük distorsiyon ve minimum lens saçılması sağlayan tamamen cam bir mercek sistemi kullanır. Ayrıca, kamera, esneklik ve rahatlık için, 30 mm standart filtrelere takılabilen bir lens adaptör halkası ile donatılmıştır.

Mükemmel kombinasyon
H520 hexacopter, E50 için mükemmel bir ortaktır. Uzun uçuş süreleri ve denenmiş ve test edilmiş teknolojiye ihtiyaç duyulduğunda, hepsi bir arada paket içinde yer alan hexacopter, bunun için son derece uygundur. Altı rotorlu emniyetin yanı sıra ara nokta teknolojisi ve diğer birçok özelliğiyle H520, E50 kamerayı hem endüstriyel hem de özel kullanımlar için ideal hale getirir.

Hasas cisim denetimi
E50, baz istasyonlarının, rüzgar türbinlerinin, petrol ve gaz platformlarının ve diğer dikey cisimlerin hassas denetimi için idealdir. 40 mm'ye eşdeğer objektif, E50'nin cisimle arasında güvenli bir mesafeyi korurken, önemli görsel ayrıntıları yakalamasına imkan tanır. Ayrıca, film yapım ekipleri, E50'nin 40mm objektife eşdeğer odak uzaklığının sağladığı sinematik etkiye bayılacaklar.

12 MP 1/2.3 inç sensör
4K çözünürlükte saniyede 30 kare
Baz istasyonlarının, rüzgar tribünlerinin ve diğer dikey cisimlerin incelenmesi için ideal
40 mm eşdeğer mercek, güvenli bir mesafeyi korurken önemli görsel ayrıntıların yakalanmasını sağlar.

YUNEEC H520 E50 Kamera


CGOET TERMAL GÖRÜNTÜLEME VE DÜŞÜK IŞIK KAMERASI

Termal görüntüleme çözümü
CGOET, kesintisiz 360° dönebilen 3 eksenli gimbal ile termal görüntüleme ve düşük ışık kamerasının yenilikçi bir bileşimidir. Termal görüntüleme kamerası, görüntüdeki sıcaklığı titizlikle ölçüp sıcaklık farklılıklarına bağlı bir görüntülemeye imkan tanırken, insan gözünden 20 kat daha yüksek bir hassasiyete sahip olan düşük ışık kamerası, düşük ışık koşullarında bile mükemmel çekimler gerçekleştirebilir.

Çalışırken değiştirilebilme özelliği
Gimbal ve hava aracının kolayca çıkırılıp takılabilen mekanizması, kameraların hızlı ve verimli bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Dahası, H520 için CGOET kamera-gimbal kombinasyonu, bir E50 veya E90 kamera-gimbal kombinasyonuyla, hava aracının enerji harcamasına gerek kalmadan, değiştirilebilir. 360 ° dönüş
C23 gimbal, 360 derecelik kesintisiz bir dönüş eksenine sahiptir. Bu benzersiz özellik, H520 veya Typhoon H'in katlanabilir iniş takımı ile birleştirildiğinde, kullanıcıya, tam 360 derecelik kesintisiz bir kamera açısı ve rotadan çıkmadan sürekli olarak panlama kabiliyeti sağlar.

Çift mercek
Termal görüntüleme kamerasının yanı sıra 1080 p düşük ışık kamerası, kusursuz ve net bir görüntü için IR (kızılötesi) ve RGB'yi birleştirir. Tek bir uçuş planı üzerinden eş konumlandırma ile kızılötesi ve normal video görüntüleri yakalayın. CGOET ayarlanabilir sıcaklık algılama ölçeği ile ilgili görüntü alanlarına odaklanın. Çeşitli renk spektrumları, ısı kaynaklarının doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Çok yönlü termal görüntüleme
Termal görüntüleme; Güneş Panellerinin Denetimi, Suçla Mücadele, Yangınla Mücadele, Arama Kurtarma ve İnşaat gibi alanlarda büyük öneme sahiptir. Yuneec CGOET, sadece termal görüntüler için değil, aynı zamanda alacakaranlık veya karanlık ortamlarda görüntüleme için tasarlanmış düşük ışıkta çalışabilme özelliğine sahiptir. Hem termal hem de RGB görüntüler eşzamanlı olarak görüntüleme ve düzenleme kolaylığı için ayrı akışlara kaydedilir.

Çift görüntülü yerleşik gimbal kamera sistemi
Sıcaklık ölçeme ve görüntüleme
Çeşitli renk spektrumları, ısı kaynaklarının doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlar
İlgili alanlara odaklanmak için ayarlanabilir sıcaklık algılama ölçeği
Mükemmel algılama görüntüsü için IR (kızılötesi) eklentili gimbal
Büyük IR sensörü, karanlıkta insan gözünden daha fazla ayrıntıyı algılar ve gözetleme için idealdir
HD ve kızılötesi eşzamanlı kayıt
Termal ve görünür ışık eş zamanlı olarak kaydedilir, böylece video, gömülü zaman koduyla (timecode) eşleştirilerek tekrar oynatılabilir.

YUNEEC H520 CGOET Kamera